Bojownicy Krwawych Wierszy – gierka na znajomość tekstów Grzegorza Ciechowskiego

Sławomir Krysztowiak

2013-04-29

Od pewnego czasu współpracuję z fanklubem Republika Marzeń. W 2010 pojawiłem się po raz pierwszy na Dniu Białej Flagi – imprezie organizowanej przez ten fanklub. Rozgrywano wówczas konkurs na znajomość tekstów. Pomysł był dobry, wszak zdaniem wielu Republika głównie tekstami stoi, jednak wykonanie – jak dla mnie – za mało dynamiczne i interaktywne.

Około rok później przy partyjce ping–ponga z Kasią Magiczną wymyśliliśmy wstępnie, jakby pomysł zrealizować inaczej. Wkrótce powstał prototyp, pomysł się przyjął i w efekcie dostałem propozycję poprowadzenia konkursu na DBF–ie w 2013.

DBF 2013 przeszedł do historii. Jako twórca i prowadzący nie potrafię obiektywnie ocenić jak gierka została przyjęta. Podobno do Natalii, "szefowej" całego zamieszania doszły zapytania, czy gierkę będzie można... kupić! Mniemam więc, że nie było najgorzej :)

Z potencjalnej sprzedaży gierki nawet na opłacenie ZUS–u nie będzie, poza tym mam lepsze źródła zarobkowania, więc z przyjemnością gierkę udostępniam nieodpłatnie. Do ściągnięcia

TUTAJ

Życzę miłej zabawy i wysokich rekordów!

P.S. Pamiętajcie, że gierka zyskuje prawdziwy sens dopiero wtedy, gdy się gra we dwie osoby!

Może zainteresuje Cię: